Novinky

streda, 11 máj 2022 11:03

Dulux Trade Floorpaint

Vysoko kvalitné jednozložkové nátery na betónové podlahy pre použitie v skladoch, pivniciach, garážach ale aj na iné pochôdzne povrchy do interiéru a exteriéru. Nátery sú vysoko odolné proti vode ale aj prevádzkovým kvapalinám (benzín, nafta, motorový olej), ako aj roztokom kyselín. Produkty sú na vodnej báze. Veľkým benefitom je rýchle schnutie, minimálny zápach pri aplikácii, vysoká výdatnosť a umývateľnosť.Nátery sú suché už za 1 h, zaťažiteľné po 12 h a plne vytvrdené po 7 dňoch! Dulux prináša v tejto novinke 2 kvalitatívne úrovne – CLASSIC a PROFI.

streda, 11 máj 2022 11:02

Xyladecor Tvrdý voskový olej

Xyladecor Tvrdý voskový olej je vysoko prémiový parketový olej na vodnej báze, odolný proti opotrebovaniu a poškrabaniu, s extra voskom pre vodoodpudivý efekt. Vhodný na drevené podlahy, parkety a schodiská.
Môže sa použiť aj na nábytok a v kúpeľniach. Vyživuje drevo. Na povrchu dreva vytvára mimoriadne odolný, elegantne matný saténový film, ktorý chráni pred mechanickým opotrebovaním. Krémová konzistencia
výrobku uľahčuje aplikáciu, lepšie sa rozotiera a lepšie preniká do dreva. Zvyšuje priľnavosť ďalšieho náteru. Zlepšuje štruktúru dreva a nezapácha. Je určený na všetky drevené povrchy v interiéri.

štvrtok, 27 máj 2021 14:37

Komaprim 3v1 PROFI

Syntetická farba na kovy s dlhodobou antikoróznou ochranou. KOMAPRIM PROFI je dostupný v 14-tich RAL odtieňoch, vo veľkostiach 0,75L, 2,5L, 4L a 10L, a je vhodný do interiéru aj exteriéru. Jedná sa o farbu typu 3v1 - pripravená k náteru bez základovej farby.

štvrtok, 27 máj 2021 14:33

Xyladecor EXTREME

Xyladecor EXTREME je profi prémiová strednovrstvová lazúra, ktorá vyniká predovšetkým inovatívnou technológiou StayClean. Táto technológia vytvára samočistiaci náterový film, ktorý vďaka aktívnym molekulám zabraňuje kontaminácii ošetreného povrchu.

pondelok, 16 marec 2020 12:31

Hammerite Ultima

Hammerite Ultima je superprémiová farba vhodná na použitie na všetky druhy kovov. Nanášanie je možné priamo na hrdzu a vďaka inovatívnej technológií vyniká rýchlym schnutím. Ponúka dlhodobú ochranu až na 12 rokov. Jedná sa o farbu typu 3v1 - pripravená na náter bez základovej farby.

pondelok, 16 marec 2020 12:28

Xyladecor Natur Pro

Novinka roku 2020! Strednovrstvová prémiová olejová lazúra na vodnej báze. Odolná voči bežným čistiacim prostriedkom. Rýchloschnúca (na dotyk 1h).

pondelok, 26 november 2018 14:28

Naše novo atestované produkty

Naše produkty z radu Dulux EasyCare a Dulux Trade Diamond Satin prešli úspešne testovaním v nezávislom akreditovanom laboratóriu ITC Zlín (Inštitút pre testovanie a certifikáciu) na normu ČSN EN ISO 2812-1, ktorá zahŕňa odolnosť proti bežným chemikáliám (v nemocniciach obdoba čistenia, dezinfekcia, sterilizácia atď.).
Tzn. v praxi, že:
TIETO PRODUKTY SÚ VHODNÉ NA POUŽITIE V ZDRAVOTNÍCTVE, A TO AKO SVOJOU UMÝVATEĽNOŤOU A NAJVYŠŠOU TRIEDOU OTERU I., TAK ODOLNOSŤOU VOČI CHEMIKÁLIÁM PODĽA STN EN ISO 2812-1.