Novinky

utorok, 01 august 2023 14:30

XYLADECOR PROTECT 2V1

Syntetická tenkovrstevná olejová lazúra.
Použitie: Všetky drevené povrchy - obklady domov, chaty, altánky, pergoly, ploty, balkóny, okná, dvere a iné drevené povrchy.

Výhody: 6 rokov ochrany / zvýšená priľnavosť ďalšieho náteru / jednoduchšia aplikácia vďaka krémovej konzistencii / dlhodobá stálosť farebných odtieňov / mikroporézny saténový povrch, ktorý chrání proti UV žiareniu a nepriazni počasia / zvýrazňuje štruktúru dreva.

Teoretická výdatnosť: až 14 m2/l


Počet vrstiev: interiér 1–2, exteriér 2–3
Odtiene: 10
Typ produktu: rozpúšťadlový
Balenie: 0,75 l; 2,5 l; 5 l

utorok, 01 august 2023 14:28

DULUX PERFECT WHITE

Dulux Perfect White je snehovo biela akrylátová emulzná farba krémovej konzistencie s dokonalým rozlivom a perfektným výsledným vzhľadom.

Použitie: Na omietky (cementové, vápennocementové), sadrové podklady, sadrokartónové dosky, papierové a sklovlákenné tapety.

Výhody: Jednoduchá aplikácia / oteruvzdorný / vysoká výdatnosť / perfektný vzhľad.

Teoretická výdatnosť: až 15 m2/l

Počet vrstiev: 1–2
Odtiene: biela
Vzhľad náteru: matný
Typ produktu: vodou riediteľný
Balenie: 4 kg; 15+2 kg; 23+3 kg; 0,03l (Tester)

utorok, 01 august 2023 14:26

DULUX BIELA PENETRÁCIA

Dulux Biela Penetrácia je disperzný krycí základný náter plus penetrácia v jednom na steny a stropy, vyrovnáva nasiakavosť, zjednocuje a spevňuje podklad, nahradzuje 1. vrstvu náteru!

Použitie: Na omietky (cementové, vápennocementové), sadrové podklady, sadrokartónové dosky, papierové a sklovlákenné tapety.

Výhody: Zvyšuje priľnavosť / zlepšuje krytie / znižuje spotrebu farby / zlepšuje vzhľad vrchného náteru / zaisťuje mikroventiláciu povrchu.

Teoretická výdatnosť: až 12 m2/l

Počet vrstiev: 1
Odtiene: biela
Vzhľad náteru: matný
Typ produktu: vodou riediteľný
Balenie: 4,5 kg; 15 kg; 25+3 kg

streda, 11 máj 2022 11:03

Dulux Trade Floorpaint

Vysoko kvalitné jednozložkové nátery na betónové podlahy pre použitie v skladoch, pivniciach, garážach ale aj na iné pochôdzne povrchy do interiéru a exteriéru. Nátery sú vysoko odolné proti vode ale aj prevádzkovým kvapalinám (benzín, nafta, motorový olej), ako aj roztokom kyselín. Produkty sú na vodnej báze. Veľkým benefitom je rýchle schnutie, minimálny zápach pri aplikácii, vysoká výdatnosť a umývateľnosť.Nátery sú suché už za 1 h, zaťažiteľné po 12 h a plne vytvrdené po 7 dňoch! Dulux prináša v tejto novinke 2 kvalitatívne úrovne – CLASSIC a PROFI.